Johannus opus S
Prijs
€ 2.595,-
Deze Johannus Opus S is een prima studie orgel met leuke mogelijkheden. De dispositie telt 26 x3 registers, verdeeld over 2 klavieren en pedaal. Daarmee is hij iets minder uitgebreid als de meer bekende Opus 15. De 3D surround akoestiek geeft daar nog een mooie extra dimensie bij.
Dit instrument is maar weinig bespeeld en verkeert in prima staat en staat garant voor vele jaren speelplezier.
| Hoofdwerk | Zwelwerk | Pedaal | Speelhulpen |
| Bourdon 16’ | Gedekt 8’ | Contrabas 16’ | Koppel HW/PED |
| Prestant 8’ | Viola 8’ | Subbas 16’ | Koppel ZW/PED |
| Roerfluit 8’ | Celeste 8’ | Octaaf 8’ | Koppel ZW/HW |
| Octaaf 4’ | Fluit 4’ | Bourdon 8’ | Tremulant Hoofdwerk |
| Open Fluit 4’ | Quintfluit 2 2/3’ | Octaaf 4’ | Tremulant Zwelwerk |
| Quint 2 2/3’ | Woudfluit 2’ | Bazuin 16’ | Manuaalbas |
| Octaaf 2’ | Terst 1 3/5’ | Trompet 8’ | Chorus |
| Cornet IV’ | Scherp III’ | ||
| Mixtuur IV’ | Hobo 8’ | ||
| Trompet 8’ |
| Specificaties | |
| Aantal manualen | 2 |
| Aantal sprekende registers | 26 |
| Aantal zweltreden | 2 |
| Aantal intonaties | 3 |
| Bank met berging | nee |
| Monobas functie | ja |
| Pedaal verlichting | ja |
| Hoofdtelefoonaansluiting | ja |
| Roldeksel | nee |
| MIDI | ja |
| Kleur | licht eiken |
| Afmetingen | |
| Breedte | 131 cm |
| Hoogte | 114 cm |
| Diepte ex. pedaal | 62,5 cm |
| Diepte incl. pedaal | 94 cm |
Niet beschikbaar
Niet beschikbaar