Eminent DCS 400 C
Prijs
€ 3.750,-
Deze Eminent DCS 400 is een uitgebreid 3 klaviers orgel met maar liefst 54 registers.
Eminent heeft van gerenommeerde pijporgels geluidsanalyses gemaakt en vervolgens gedigitaliseerd. Op deze manier wordt de pijporgelklank in alle echtheid weergegeven. Dit exemplaar is prachtig geïntoneerd en heeft een mooie warme klank. Topmodel uit de laatste DCS serie. De klank is overweldigend. Het 3-klaviersorgel heeft veel registratiemogelijkheden. Het instrument heeft een roldeksel en concaafpedaal. De staat is als nieuw!
Het meubel is uitgevoerd in blank/patine eiken en verkeert goede staat. Met houten TP 8 hout opgelegde klavieren. Patine eiken verwijst naar eikenhout met een patine afwerking, wat betekent dat het hout een natuurlijke afwerking heeft die de kleur en textuur van het hout accentueert
| Pedaal | Positief | Hoofdwerk | Zwelwerk |
| Prestant 32′ | Prestant 8′ | Prestant 16′ | Quintadeen 16′ |
| Prestant 16′ | Quintadeen 8′ | Bourdon 16′ | Prestant 8′ |
| Subbas 16′ | Holpijp 8′ | Prestant 8′ | Gedekt 8′ |
| Oktaaf 8′ | Salicionaal 8′ | Roerfluit 8′ | Echo Gamba 8′ |
| Gedekt 8′ | Oktaaf 4′ | Oktaaf 4′ | Celeste 8′ |
| Oktaaf 4′ | Gedekte Fluit 4′ | Fluit 4′ | Oktaaf 4′ |
| Mixtuur 5 sterk | Fluit 2′ | Quint 2 2/3′ | Roerfluit 4′ |
| Bombarde 32′ | Larigot 1 1/3′ | Oktaaf 2′ | Nasard 2 2/3′ |
| Bazuin 32′ | Mixtuur 4 sterk | Mixtuur 5 sterk | Woudfluit 2′ |
| Trompet 8′ | Cymbel 3 sterk | Cornet 5 sterk | Terts 1 3/5′ |
| Schalmei 4′ | Sequialter 2 sterk | Tertiaan 2 sterk | Sifflet 1′ |
| Koppel Hw.-Ped. | Dulciaan 16′ | Trompet 16′ | Scherp 4 sterk |
| Koppel Zw.-Ped. | Trompet 8′ | Trompet 8′ | Fagot 16′ |
| Koppel Pos.-Ped. | Schalmei 4′ | Koppel Zw.-Hw. | Vox Humana 8′ |
| Auto Bas | Koppel Pos.-Hw. | Koppel Pos.-Hw. | Dulciaan 8′ |
| Tremulant | Tremulant | Tremulant |
| Specificaties | |
| Aantal manualen | 3 |
| Aantal sprekende registers | 54 |
| Aantal zweltreden | 4 |
| Aantal intonaties | 2 |
| Bank met berging | ja |
| Monobas functie | ja |
| Pedaal verlichting | ja |
| Hoofdtelefoonaansluiting | ja |
| Roldeksel | ja |
| MIDI | ja |
| Kleur | patine eiken |
| Afmetingen | |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 122 cm |
| Diepte ex. pedaal | 70 cm |
| Diepte incl. pedaal | 104 cm |
Niet beschikbaar
Niet beschikbaar