Eminent DCS 370
Prijs
€ 1.950,-
Bent u op zoek naar een veelzijdig en fraai uitgevoerd digitaal orgel met een rijk klankpalet? Dan is deze Eminent DCS 370 een uitstekende keuze. Dit model is een uitgebreide 2-klaviers orgel uit de populaire DCS-serie van Eminent en staat bekend om zijn realistische klankweergave, betrouwbare techniek en stijlvolle uitstraling. Het meubel is in donker eiken uitgevoerd.
| Pedaal | Hoofdwerk | Zwelwerk |
| Contrabas 16′ | Bourdon 16′ | Gedekt 8′ |
| Subbas 16′ | Prestant 8′ | Gamba 8′ |
| Presant 8′ | Roerfluit 8’ | Vox Celeste 8′ |
| Gedekt 8′ | Octaaf 4′ | Prestant 4′ |
| Octaaf 4′ | Fluit 4′ | Roerfluit 4′ |
| Bazuin 16′ | Quint 2 2/3′ | Nasard 2 2/3′ |
| Trompet 8′ | Octaaf 2′ | Fluit 2′ |
| Schalmei 4′ | Mixtuur IV | Terts 1 3/5′ |
| Koppel I-P | Cornet V | Flageolet 1′ |
| Koppel II-P | Trompet 16′ | Scherp III |
| Trompet 8′ | Fagot 16′ | |
| Vox Humana 8′ | Hobo 8′ | |
| Koppel II-I | Tremulant | |
| Tremulant |
| Specificaties | |
| Aantal manualen | 2 |
| Aantal sprekende registers | 32 |
| Aantal zweltreden | 2 |
| Aantal intonaties | 2 |
| Bank met berging | ja |
| Monobas functie | ja |
| Pedaal verlichting | ja |
| Hoofdtelefoonaansluiting | ja |
| Roldeksel | ja |
| MIDI | ja |
| Kleur | licht eiken |
| Afmetingen | |
| Breedte | 116 cm |
| Hoogte | 115 cm |
| Diepte ex. pedaal | 65 cm |
| Diepte incl. pedaal | 94 cm |
| Bijzonderheden | |
| verstelbare lessenaar |
Niet beschikbaar
Niet beschikbaar