Domus Pastorale S2
Prijs
€ 2.895,-
De Viscount Pastorale S2 is een 2 klaviers orgel in een strakke moderne kast. De 31 sprekende registers zijn verdeeld over 2 klavieren en pedaal. Op de registerknoppen ziet u de namen van zowel de Hollandse- , als de Franse dispositie. Het orgel beschikt in totaal over 4 verschillende intonaties.
Dit orgel is de evenknie van de meer bekende Domus Chorale 2 en is uitgevoerd met de fijn spelende, gepatenteerde drukpunt klavieren van Viscount.
Het meubel is uitgevoerd in blank eiken en verkeert in nette staat.
Hollandse:
| Pedaal | Hoofdwerk | Zwelwerk |
| Prestant 16′ | Bourdon 16′ | Prestant 8′ |
| Subbas 16′ | Prestant 8′ | Holpijp 8′ |
| Prestant 8′ | Roerfluit 8′ | Gamba 8′ |
| Violon 8′ | Octaaf 4′ | Prestant 4′ |
| Gedekt 8′ | Open fluit 4′ | Koppelfluit 4′ |
| Octaaf 4′ | Quint 2 2/3′ | Nasard 2 2/3′ |
| Mixtuur IV’ | Octaaf 2′ | Woudfluit 2′ |
| Bazuin 16′ | Cornet V | Terts 1 3/5′ |
| Trompet 8′ | Mixtuur IV | Scherp III |
| Klaroen 4′ | Trompet 8′ | Hobo 8′ |
| Koppel I / P | Tremulant | Vox Humana 8′ |
| Koppel II / P | Koppel II / I | Tremulant |
Franse:
| Pedaal | Hoofdwerk | Zwelwerk |
| Bourdon 32′ | Bourdon 16′ | Montre 8′ |
| Violon 16′ | Montre 8′ | Bourdon 8′ |
| Soubasse 8′ | Bourdon 8′ | Gambe 8′ |
| Violoncelle 8′ | Prestant 4′ | Céleste 8′ |
| Basse 8′ | Fl. Douce 4′ | Octave 4′ |
| Flute 4′ | Quint 2 2/3′ | Flute Octave 4′ |
| Mixture IV’ | Doublette 2′ | Nazard 2 2/3′ |
| Ct. Bomb 32′ | Cornet V | Octavin 2′ |
| Trompette 16′ | Fourniture IV | Bombarde 16′ |
| Trompette 8′ | Trompette 8′ | Trompette 8′ |
| Koppel I / P | Tremulant | Hautbois 8′ |
| Specificaties | |
| Aantal manualen | 2 |
| Aantal sprekende registers | 31 |
| Aantal zweltreden | 2 |
| Aantal stemmen | 4 |
| Bank met berging | nee |
| Monobas functie | ja |
| Pedaal verlichting | nee |
| Hoofdtelefoonaansluiting | ja |
| Roldeksel | nee |
| MIDI | ja |
| Kleur | blank eiken |
| Afmetingen | |
| Breedte | 119 cm |
| Hoogte incl. lessenaar | 126,5 cm |
| Diepte ex. pedaal | |
| Diepte incl. pedaal | 96,5 cm |
Niet beschikbaar
Niet beschikbaar