Content Sonnette
Prijs
VERKOCHT
Deze Content Sonnette occasion is eenvoudig twee klaviers orgel met een verbazend mooie klank. U heeft 20 sprekende registers ter beschikking, verdeeld over 2 klavieren en pedaal. Het orgel over een prettig spelend 13-tonig pedaal en 3 verschillende intonaties. (3 orgels in 1)
Het meubel is uitgevoerd in blank eiken en verkeert in nette staat.
| Pedaal | Hoofdwerk | Zwelwerk |
| Subbas 16′ | Prestant 8′ | Holpijp 8′ |
| Gedekt 8′ | Roerfluit 8′ | Viola di Gamba 8′ |
| Koraalbas 4′ | Octaaf 4′ | Vox Celeste 8′ |
| Bazuin 16′ | Quint 2 2/3′ | Koppelfluit 4′ |
| Trompet 8′ | Octaaf 2′ | Fluit 2′ |
| Koppel I-ped | Mixtuur IV | Quint 1 1/3′ |
| Koppel II-ped | Trompet 8 | Sesqialter II |
| Tremulant | Vox Humana 8′ | |
| Koppel I-II | Tremulant |
| Specificaties | |
| Aantal manualen | 2 |
| Aantal sprekende registers | 20 |
| Aantal zweltreden | 1 |
| Aantal intonaties | 3 |
| Bank met berging | nvt |
| Monobas functie | ja |
| Pedaal verlichting | nee |
| Hoofdtelefoonaasluiting | ja |
| Roldeksel | ja |
| MIDI | ja |
| Kleur | licht eiken |
| Afmetingen | |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 103 cm |
| Diepte ex. pedaal | n.v.t. |
| Diepte incl. pedaal | 59 cm |
| Bijzonderheden | |
| bijpassend bankje is tegen meerprijs leverbaar | |
Niet beschikbaar
Niet beschikbaar